Top Decor

VICTORIA nowa linia mieszanek traw

Prezentujemy Państwu nową linię mieszanek traw Victoria. Składa się ona z 4 najbardziej popularnych i poszukiwanych przez klientów rodzajów mieszanek: sportowej, renowacyjnej, na tereny suche i mocno nasłonecznione oraz rekreacyjnej o uniwersalnym zastosowaniu.

 

 

 

 

VICTORIA SPORTOWA

Na miejsca intensywnie użytkowane

 

Victoria sportowa to mieszanka, która charakteryzuje się doskonałą odpornością na udeptywanie i rozrywanie. Specjalnie dobrany skład tworzy zwartą, elastyczną i trwałą darń. Znakomita na boiska sportowe, tereny sportowe, place zabaw i inne miejsca intensywnie użytkowane.

Wydajność: 0,8 kg na 32m trawnika

Wydajność: 4 kg na 160m trawnika

 

 

VICTORIA REKREACYJNA

O uniwersalnym zastosowaniu

 

Mieszanka uniwersalna do stosowania na trawniki o umiarkowanie intensywnym użytkowaniu. Charakteryzuje się zarówno dużymi walorami dekoracyjnymi, jak również wytrzymałością na umiarkowane deptanie. Idealna na tereny przeznaczone na wypoczynek, relaks i zabawy. Można ją stosować zarówno na większych powierzchniach takich jak parki oraz do zakładania trawników przydomowych i dekoracyjnych. Ma niewielkie wymagania glebowe, charakteryzuje się dużą wytrzymalością na mróz i niekorzystne warunki siedliska

Wydajność: 0,8 kg na 32m trawnika

Wydajność: 4 kg na 160m trawnika

 

 

VICTORIA SŁONECZNA

Na tereny piaszczyste, suche i mocno nasłonecznione

 

Victoria słoneczna to mieszanka przeznaczona na tereny piaszczyste i suche. Specjalnie dobrany skład z gatunkami o głębokim systemie korzeniowym, zapewnia dużą wytrzymałość na intensywne nasłonecznienie, niedobory wody i szybką regenerację po okresach suszy. Może być stosowana w ogodach przydomowych, parkach, na trawnikach ozdobnych.

Wydajność: 0,8 kg na 32m trawnika

Wydajność: 4 kg na 160m trawnika


 

VICTORIA RENOWACYJNA

Do odbudowy uszkodzonego trawnika


Mieszanka pozwala na szybką renowację trawnika wydeptanego i zniszczonego przez intensywne użytkowanie, niekorzystne warunki pogodowe lub prace budowlane. Zastosowane w mieszance szybko kiełkujące i szybko zadarniające murawę odmiany, pozwolą w krótkim czasie przywrócić zdrowy i piękny wygląd trawnika.

Wydajność: 0,8 kg na 32m trawnika

Wydajność: 4 kg na 160m trawnika


 

 

 

Opakowania zbiorcze:

0,8kg - 10 szt

4kg – 1 szt